Sklep '' Odra ,,

Jak już większość z Was zauważyła na naszym forum pojawił się baner ogłoszeniowy sklepu "Odra" w Głogowie.

Został umieszczony, by poinformować forumowiczów o zaistniałym porozumieniu. Każdy z Was może zrobić zakupy, za które teraz zapłaci mniej . Dodatkowo w każdą środę obowiązuje promocja na wszystkie rośliny. Aby skorzystać ze zniżki należy zgłosić się po karty rabatowe dostępne u Juzia4 .Wszelkie pytania proszę zgłaszać na PW . 
Odpowiedz
Brawo Jacek , będę jednym z pierwszych , który się po tą kartę zgłosi Język
Odpowiedz
1wsze klasa Jacuś Duży uśmiech
Najpierw to ja je muszę zalaminować Krystek Szczerbol

"Małe jest piękne ale w dużym rybki czują się lepiej" Uśmiech

Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sam napisałem . Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.
Odpowiedz
Juzio Uśmiech jesteś "wielki"... chociaż jestem z Lubina to skorzystam z takiej okazji Przytulanie
Odpowiedz
Czy jest ograniczona ilość kart?
Odpowiedz
Czy jest ograniczona ilość kart?

Niema żadnego ograniczenia .

Karty są już gotowe i do odebrania jeśli ktoś już je chce jeśli nie to je zabiorę na nasze spotkanie  w Lutym .
Odpowiedz
Wklej foto jak wyglądają te karty Szczęśliwy jak możesz Uśmiech
Odpowiedz
Każda karta jest zrobiona na bazie forumowych wizytówek wiec nie sądzę aby było potrzebne wklejanie fotek. Każda karta ma także swój numer który będzie przypisany danemu użytkownikowi a także cechy rozpoznawcze dla.sprzedawcy w postaci pieczątki. Na podstawie karty sprzedawca będzie udzielał rabatu. 
Niestety tylko dla tych którzy będą płacić gotówką i proszę o tym pamiętać.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Odpowiedz
(24-01-2015, 17:08)Więcek napisał(a): Niestety tylko dla tych którzy będą płacić gotówką i proszę o tym pamiętać.

Dobrze wiedzieć bo można by było się nadziać Język
Odpowiedz
A kartę może dostać każdy czy trzeba spełnić wymagania jakieś?
Odpowiedz
Zasadniczo każdy może mieć taką kartę ale wskazane jest aby był aktywnym użytkownikiem.
Wystarczy przy odbiorze podać Nik użytkownika .
Odpowiedz
Ja już skorzystałem z 10% -wego rabatu Oczko Powiedziałem że znam Jacka Duży uśmiech A tak serio to własciciel na słowo "Forum akwarystyczne Zagłębia Miedziowego" daje rabat bez problemu ... przynajmniej Ja nie miałem problemu.
Fajnie że w końcu doszło z tym rabatem do finału.
Odpowiedz
Ja pamiętam Tatek, jak byłem w Głogowie w sprawach związanych z MONem i po kawie u Ciebie pojechaliśmy do tego sklepu.
Żeby się nie rozwodzić napiszę, że to miejsce trzeba koniecznie odwiedzić Oczko
Oczywiście nie jest to żadna kryptoreklama z mojej strony, równocześnie żałuję, że tak wyposażonego sklepu nie ma u Nas w Legnicy.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
Zapraszamy zapraszamy
Odpowiedz
Skwarek wbijaj na kawę i przy okazji odwiedzin do odry zajedziem.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości