Życzenia

Witam,życzę Wam wszystkim,zdrowych i pogodnych świąt,spełnienia marzeń tych akwarystycznych jak i prywatnych,oraz wszystkiego dobrego w nowym roku!!!

Pozdrawiam Seba.
Odpowiedz
Wzajemnie koluniu i również dla reszty moczy łapek wesołych i dosiego roku
Odpowiedz
Wszystkiego Najlepszego i spełnienia marzeń a nowy rok okazał się lepszym niż bieżący życzy Wam Pietras Oczko
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego, prezentów bez liku i choinki do sufitu...
Czyli świąt na 102 - tego życzę ja.
Odpowiedz
Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt dla wszystkich, oraz Szczęśliwego Nowego Roku ii wymarzonego baniaczka dla każdego w przyszłym roku ^_^ życzę ja i glonojad Stefan Język

[Obrazek: IMG-0961.jpg]
Odpowiedz
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia . Życzę wam wszystkim.
[Obrazek: 20181223-194822.jpg]
Odpowiedz
Życzenia radosnych Świąt Bożego Narodzenia, odpoczynku w rodzinnym gronie oraz pasma sukcesów i spełnienia najskrytszych marzeń w nadchodzącym Nowym Roku przesyła Seba.
"Bo akwarystyka jest pasją a pasja jest sztuką ".
Odpowiedz
Zdrowych, wesołych świąt Bożego Narodzenia aby spełniały się Wasze marzenia życzy Więcek z rodziną.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Odpowiedz
Spóźnione ale zawsze szczere, pomyślności i sukcesów w prowadzeniu baniaków Duży uśmiech

"Małe jest piękne ale w dużym rybki czują się lepiej" Uśmiech

Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sam napisałem . Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości