Przywitaj się.

jestem z lubina, o stronie dowiedziałem sie od chłopaka który sprzedawał mi rybki ,nie wiem co jeszcze tu napisać Uśmiech
Odpowiedz
Witamy.
[Obrazek: banner_duzy.png]
[Obrazek: ead72077420170f79ca72574b1a58658u1242a1150.png]
Odpowiedz
czołem
[Obrazek: images.jpg]
Odpowiedz
Witam Serdecznie UśmiechUśmiechUśmiech
Odpowiedz
ooo ale masz podobny nick do mojego...
Odpowiedz
Siemacie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Reklamowcy
[Obrazek: efed4fd50027f3c3555f5581]
Odpowiedz
Witam serdecznie Uśmiech

Pietras jak już to spamerzy ha ha ha Szczerbol
Sprawę wyjaśnia admin.

"Małe jest piękne ale w dużym rybki czują się lepiej" Uśmiech

Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sam napisałem . Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.
Odpowiedz
witam forumowiczow z tej strony Tomasz z Inowroclawia.Zainteresowania akwarystyka slodkowodna ,morska,terarystyka.czas zaczac przygode z Estuarium .mam nadzieje ze uzyskam pomoc.pozdro
Odpowiedz
Witamy.
[Obrazek: banner_duzy.png]
[Obrazek: ead72077420170f79ca72574b1a58658u1242a1150.png]
Odpowiedz
Witam wszystkich przesyłam pozdrowienia od Oceaniki w Chrustach koło Kielc.
I chciałem wam o czymś opowiedzieć...

Masz Ciekawy pomysł na akwarium/paludarium? Hodujesz ciekawe i rzadkie ryby/krewetki którymi chciałbyś się pochwalić i podzielić wiedzą na ich temat?
To ogłoszenie jest dla Ciebie! Szukamy osób właśnie takich jak Ty, pasjonatów, którzy wnoszą swój wkład w to cudowne hobby, którym jest akwarystyka. Na wystawę może zgłosić się każdy, kto chce podzielić się swoją wiedzą w miłym gronie osób z całej Polski, które połączyła miłość do tego co pod taflą...

Ruszamy z zapisami na tegoroczną wystawę, zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane.

Osobami które mogą udzielić wszelkich informacji są:

Damian tel. 602-403-277
Maciek tel. 500-197-512
Marcin tel 726-348-988

Relacja z zeszłego roku...
https://www.youtube.com/watch?v=mdsfJqooI0g
W tym roku Wystawa odbędzie się w nowej sali konferencyjnej na 500osób świeżutka sala to będzie pierwsza duża impreza w tym budynku.

Oczywiście poza ceną specjalną 200zł/pakiet. Na specjalne życzenie naszych wystawców proponujemy także inne opcje:

· nocleg w pokojach 3 osobowych 60zł/doba (koedukacyjne tylko za Waszą zgodą J), w domkach są aneksy kuchenne do użytku uczestników.

· kolacja powitalna/grill 30zł/os

· pozostałe posiłki wedle życzenia w Bistro CoNieco
· Jeśli ktoś nie jest zainteresowany noclegiem w naszym hotelu stoisko ma w 100% za darmo, a może sobie dokupić za 30pln kolacje powitalną dla gości wystawy która składa się z ciepłych posiłków Grill'a i napojów oraz 0,5l wody życia na parę.

[Obrazek: ma_a_oferta_1.jpg]
Odpowiedz
Siemacie

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości