Przywitaj się.

Z dniem dzisiejszym aby nie pisać niepotrzebnych tematów itp i tym samym niepotrzebne nabijanie postów zamykam wszystkie tematy w tym dziale.
Osoba która będzie się chciała z nami przywitać będzie pisała w tym samym temacie co pozostali.
Miło by było gdyby osoba nowo zalogowana napisała kilka słów o sobie i napisała skąd się dowiedziała o nas.

Pozdrawiam administrator.

A więc jednym słowem przywitaj się. :mrgreen:
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Odpowiedz
Swoją drogą ja się nigdy nie przywitałem, a więc jestem z Legnicy, akwarystyką interesuję się (porządnie) od 3 lat, mam 2 baniaki 112l i 20l Uśmiech!
PS. Dobrze, że w końcu pomysł tego tematu się narodził.
Odpowiedz
Witam wszystkich forumowiczów i miłośników fauny i flory w akwariach. Jestem z Legnicy i na chwilę obecną posiadam krewetkarium 112 l. W najbliższym czasie może uda mi się je przedstawić w fotkach.
Pozdrawiam
siotrek
Odpowiedz
Zgodnie z sugestią administratorów, postanowiłam również się tutaj przedstawić Uśmiech
Mam na imię Monika, mieszkam w Lubinie, jestem początkująca w temacie akwarium Uśmiech
... no oprócz czasów kiedy miałam 18-22 lata ... tak to wyglądało na początku:
ale wtedy nie miałam zielonego pojęcia o tym hobby, nie miałam też internetu, by czerpać wiedzę jak teraz Uśmiech Dostałam w spadku akwarium ok. 50-60l i wtedy fascynowała mnie ta pasja Uśmiech w baniaku miałam wówczas jakiś mały filterek, pewnie dostosowany do akwa 20l Uśmiech ale dawał radę! z firmy aquael mini.... pokarm tylko w płatkach, jakaś grzałka kilka rodzajów ryb (gupiki, gurami, skalary), całkowity chaos akwariowy Uśmiech ale utrzymywało się świetnie, wody nie podmieniłam, jedynie dolewałam, bo wyparowywała Uśmiech woda była czyściutka, a nic nie stosowałam dodatkowo. W tych warunkach nawet rozmnożyły mi się skalary Uśmiech milo było obserwować jak pilnują swojej ikry i nie odstępują jej na krok, samica nie odpływała nawet na sekundę, a samiec .... przynosił jej w pysku pokarm!!!!!!!!! wypuszczał koło niej, a ona zjadała.... romantycznie Uśmiech na ikrze początkowo merdały malutkie ogonki hihi potem wykluły się malutkie skalarki, w sumie to było widać tylko wielkie oczka pływające Uśmiech niestety nie zdążyłam ich odłowić, zjadły je inne ryby.......ponadto akwarium bardzo mnie uspokajało, potrafiłam oglądać je godzinami, wyciszało mnie, przy nim uczyłam się do matury Uśmiech zdałam....hehe
tyle na wstępie...rozpisałam się...
...potem nie miałam czasu na te hobby, teraz powróciła fascynacja Uśmiech
Zaczynam właśnie urządzanie 60l akwa...i zajrzałam tutaj by dowiedzieć się jak to wygląda u was Uśmiech mam nadzieję, że doświadczenie Wasze przyda mi się w moim akwarium Uśmiech Pozdrawiam Forumowiczów i Administratorów Uśmiech
Odpowiedz
koliberek110 napisał(a):mam nadzieję, że doświadczenie Wasze przyda mi się w moim akwarium Uśmiech
Jeśli tylko będziesz chciał czerpać ta wiedzę to na pewno.
Spytam tylko jak do nas trafiłaś i jak się o nas dowiedziałaś?

koliberek110 napisał(a):Pozdrawiam Forumowiczów i Administratorów Uśmiech
Ja również pozdrawiam.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.
Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.
Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
Odpowiedz
Witamy akwamanieczkę z Lubina.My akwamaniacy z Lubina słuzymy naszą pomocą i radą.
Odpowiedz
Więcek napisał(a):Spytam tylko jak do nas trafiłaś i jak się o nas dowiedziałaś?

Dowiedziałam się o Was grzebiąc po necie w poszukiwaniu różnych forów na temat akwarystyki Uśmiech
...kiedyś mąż coś wspomniał, że jest takie forum, bo on często zagląda na miedziowe.pl, a od niego dostałam obecne akwarium, chciał odświeżyć moja pasję Uśmiech ale to było parę tygodni temu, nie miałam czasu aby urządzić baniak, teraz nadrabiam i szperając po necie znalazłam Was!!!!!!!!!!! ;-)
Odpowiedz
Witamy.
Odpowiedz
No to tylko pogratulować pewnej ręki w grzebaniu :-)
(Więcek i Seba bez skojarzeń durnych!!)

Moniko szukaj w istniejących tematach, pytaj i pisz posty bo nie ma takiej opcji żebyś tu nie dostała odpowiedzi na jakieś pytanie.
I jeszcze raz w imieniu administracji witam na forum :-)

"Małe jest piękne ale w dużym rybki czują się lepiej" Uśmiech

Uprzejmie informuję, że odpowiedzialność ponosić mogę jedynie za to, co sam napisałem . Nie za czyjeś domysły, dopowiedzenia, nadinterpretacje, halucynacje, takie sytuacje.
Odpowiedz
Witaj Moniko, Siotrku i Michale ;-)
412L - Malawi
Odpowiedz
Witam serdecznie.. :-)
SUKCES - to wiedza i dobry plan oraz solidne i dokładne jego wykonanie...
Odpowiedz
Cześć Nazywam się Tomek i jestem z Legnicy . Akwarystyką interesuję się od dawna i niedawna. Miałem jakieś 10 lat temu 3 akwaria a w nich wszystko co zdołałem kupić w sklepie zoologicznym Uśmiech. Dolewałem wody jak wyparowała itp... Skończyło się na tym ,że przeżyły największe osobniki :-? tj. dwie duże pielęgnice pawiookie i 2 żółwie wodne , które skończyły w wrocławskim zoo. Osobiście wręczyłem je Państwu Gucwińskim Uśmiech) . Po 10 latach przerwy postanowiłem ponownie zacząć moja przygodę z akwarystyką tym razem jednak chce robić wszystko tak jak należy. Obecnie mam baniak 180l w nim 8 barwniaków i ekipa sprzątająca glony w kwarantannie. Tj. 5 otosków i 3 kosiarki . Dowiedziałem się o was zupełnie przypadkowo gdy googlowałem różne informacje o akwarystyce. Chciałbym jeszcze trochę zarybić moje akwarium bo trochę pustawo Uśmiech , Pozdrawiam!
Odpowiedz
Serdecznie witam na naszym forum i zapraszam do czynnego udziału w dyskusjach , integracjach itp. mam nadzieje że atmosfera panująca na naszym forum zrobi na Tobie miłe wrażenie!!!
Odpowiedz
Witaj Tomku ;-)
412L - Malawi
Odpowiedz
Witam legniceUśmiech
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości